MDS-250APB12 AA
DigiKeys produktnummer
1145-1191-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-250APB12 AA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 90 – 264VAC Inngang
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
90,5%
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Standby-utgang, Universalutgang
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,40" H (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Spenning - utgang 1
12V
Strøm - utgang 1
12.5 A