MDS-200APB36 AA
DigiKeys produktnummer
1145-MDS-200APB36AA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-200APB36 AA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 120W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 36V 90 – 264VAC Inngang
Kategori
Effekt (watt)
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,01" L x 2,01" B x 1,44" H (101,9mm x 51,1mm x 36,6mm)
Spenning - utgang 1
36V
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Strøm - utgang 1
3.33 A