MDS-200APB24 AA
DigiKeys produktnummer
1145-1195-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-200APB24 AA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 140W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 90 – 264VAC Inngang
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,40" H (101,6mm x 50,8mm x 35,6mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Strøm - utgang 1
5.83 A