MDS-200ADB12 AA
DigiKeys produktnummer
1145-1245-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-200ADB12 AA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 110W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 90 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
PFC, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,48" L x 2,55" B x 1,76" H (113,9mm x 64,7mm x 44,7mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Strøm - utgang 1
9.17 A