MDS-150AAS12 BA
DigiKeys produktnummer
1145-1015-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-150AAS12 BA
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 120 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
500mW (maks)
Produsent
Delta Electronics
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
Strøm-DIN, 4 pinner
Region-bruk
Internasjonal
Ledningslengde
47,2" (1,20m)
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
6,69" L x 3,35" B x 1,57" H (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, CE, EN, UL
Utgangsspenning
12V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Strøm - utgang (maks)
10A
Vekt
1,7 pund (771,1 g)
Effekt (watt)
120 W