IMA-S400-48-ZNPLI
DigiKeys produktnummer
1145-1202-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IMA-S400-48-ZNPLI
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 400W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 80 – 275 VAC, 120 – 300 VDC Inngang
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
94%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
80 – 275 VAC, 120 – 300 VDC
Størrelse/dimensjon
6,96" L x 4,00" B x 1,60" H (176,8mm x 101,6mm x 40,6mm)
Spenning - utgang 1
48V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 1
8.33 A