DSOS-0416-102D
DigiKeys produktnummer
1144-1313-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSOS-0416-102D
Beskrivelse
SOLENOID PUSH INTERMITTENT 102V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Periodisk Driftsolenoid (magnetventil) Åpen ramme (skyv) Type 0,125" (3,18mm) Slaglengde 102VDC Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSOS-0416-102D Modeller
Kategori
Slaglengde
0,125" (3,18mm)
Effekt (watt)
346 W
Serie
DC-motstand (DCR)
30Ohm
Diameter - aksel
0,165" (4,19mm)
Akseldetalj
Rund
Type
Åpen ramme (skyv)
Vekt
0,013 lb (5,9 g)
Driftssyklus
Periodisk
Baseproduktnummer
Nominell spenning
102VDC