DSMS-0730-12
DigiKeys produktnummer
1144-1317-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSMS-0730-12
Beskrivelse
SOLENOID LATCH PUSH PULSE 12V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Puls Driftsolenoid (magnetventil) Låsing av åpen ramme (skyv) Type 0,138" (3,50mm) Slaglengde 12VDC Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSMS-0730-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
32 W
Produsent
Delta Electronics
DC-motstand (DCR)
4,5Ohm
Serie
Monteringstype
Chassismontering
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Ledninger med kontakt
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
1,181" L x 0,630" B x 0,551" H (30,00mm x 16,00mm x 14,00mm)
Teknologi
Elektromekanisk
Diameter - aksel
0,236" (6,00mm)
Type
Låsing av åpen ramme (skyv)
Akseldetalj
Sjakkel
Driftssyklus
Puls
Vekt
0,084 lb (38,1 g)
Nominell spenning
12VDC
Baseproduktnummer
Slaglengde
0,138" (3,50mm)