DSML-1153-24C
DigiKeys produktnummer
1144-1416-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSML-1153-24C
Beskrivelse
SOLENOID LATCH PULL CONT 24V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kontinuerlig Driftsolenoid (magnetventil) Låsing av åpen ramme (trekk) Type 0,750" (19,05mm) Slaglengde 24VDC Chassismontering
Kategori
Slaglengde
0,750" (19,05mm)
Effekt (watt)
7 W
Serie
DC-motstand (DCR)
82Ohm
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,110"/0,187"
Størrelse/dimensjon
2,010" L x 1,000" B x 1,220" H (51,05mm x 25,40mm x 30,99mm)
Diameter - aksel
0,438" (11,13mm)
Driftssyklus
Kontinuerlig
Nominell spenning
24VDC