DSML-1153-12P er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Sumida America Inc.
På lager: 2
Datablad
Puls Driftsolenoid (magnetventil) Låsing av åpen ramme (trekk) Type 0,750" (19,05mm) Slaglengde 12VDC Chassismontering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
Delta DSML Series Latching Solenoids | Digi-Key Daily
DSML-1153-12P
DigiKeys produktnummer
1144-1412-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSML-1153-12P
Beskrivelse
SOLENOID LATCH PULL PULSE 12V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Slaglengde
0,750" (19,05mm)
Effekt (watt)
70 W
Serie
DC-motstand (DCR)
2Ohm
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,110"/0,187"
Størrelse/dimensjon
2,010" L x 1,000" B x 1,220" H (51,05mm x 25,40mm x 30,99mm)
Diameter - aksel
0,438" (11,13mm)
Driftssyklus
Puls
Nominell spenning
12VDC