DSML-1153-12E er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Sumida America Inc.
På lager: 0
Datablad
Periodisk Driftsolenoid (magnetventil) Låsing av åpen ramme (trekk) Type 0,750" (19,05mm) Slaglengde 12VDC Chassismontering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
Delta DSML Series Latching Solenoids | Digi-Key Daily
DSML-1153-12E
DigiKeys produktnummer
1144-1411-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSML-1153-12E
Beskrivelse
SOLENOID LATCH PULL INTER 12V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Slaglengde
0,750" (19,05mm)
Effekt (watt)
20 W
Serie
DC-motstand (DCR)
7,5Ohm
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,110"/0,187"
Størrelse/dimensjon
2,010" L x 1,000" B x 1,220" H (51,05mm x 25,40mm x 30,99mm)
Diameter - aksel
0,438" (11,13mm)
Driftssyklus
Periodisk
Nominell spenning
12VDC