DSML-1153-12C er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Sumida America Inc.
På lager: 0
Datablad
Kontinuerlig Driftsolenoid (magnetventil) Låsing av åpen ramme (trekk) Type 0,750" (19,05mm) Slaglengde 12VDC Chassismontering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
Delta DSML Series Latching Solenoids | Digi-Key Daily
DSML-1153-12C
DigiKeys produktnummer
1144-1410-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSML-1153-12C
Beskrivelse
SOLENOID LATCH PULL CONT 12V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Slaglengde
0,750" (19,05mm)
Produsent
Delta Electronics
Effekt (watt)
7 W
Serie
DC-motstand (DCR)
20Ohm
Emballasje
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,110"/0,187"
Teknologi
Elektromekanisk
Størrelse/dimensjon
2,010" L x 1,000" B x 1,220" H (51,05mm x 25,40mm x 30,99mm)
Type
Låsing av åpen ramme (trekk)
Diameter - aksel
0,438" (11,13mm)
Driftssyklus
Kontinuerlig
Akseldetalj
Sjakkel
Nominell spenning
12VDC