DSML-0630-12E
DigiKeys produktnummer
1144-1420-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSML-0630-12E
Beskrivelse
SOLENOID LATCH PULL INTER 12V
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Periodisk Driftsolenoid (magnetventil) Låsing av åpen ramme (trekk) Type 0,500" (12,70mm) Slaglengde 12VDC Chassismontering
EDA-/CAD-modeller
DSML-0630-12E Modeller
Kategori
Slaglengde
0,500" (12,70mm)
Effekt (watt)
9 W
Serie
DC-motstand (DCR)
16Ohm
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Størrelse/dimensjon
1,200" L x 0,750" B x 0,750" H (29,46mm x 19,05mm x 19,05mm)
Type
Låsing av åpen ramme (trekk)
Diameter - aksel
0,250" (6,35mm)
Driftssyklus
Periodisk
Akseldetalj
Sjakkel
Nominell spenning
12VDC