DSML-0224-18
DigiKeys produktnummer
1144-1323-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSML-0224-18
Beskrivelse
SOLENOID PULL PULSE 18V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Puls Driftsolenoid (magnetventil) Åpen ramme (trekk) Type 0,200" (5,08mm) Slaglengde 18VDC Chassismontering
EDA-/CAD-modeller
DSML-0224-18 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
13 W
DC-motstand (DCR)
24,6Ohm
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Størrelse/dimensjon
0,910" L x 0,280" B x 0,330" H (23,11mm x 7,11mm x 8,38mm)
Diameter - aksel
0,130" (3,30mm)
Type
Åpen ramme (trekk)
Akseldetalj
Rund
Driftssyklus
Puls
Vekt
0,012 lb (5,44 g)
Nominell spenning
18VDC
Baseproduktnummer
Slaglengde
0,200" (5,08mm)