DRS-24V100W1NZ
DigiKeys produktnummer
1145-1226-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRS-24V100W1NZ
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 3,8A
Kategori
Effekt (watt)
100W
Spenning - isolasjon
3 kV
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Størrelse/dimensjon
3,94" L x 1,77" B x 2,95" H (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
3,8A