DRS-24V100W1AR
DigiKeys produktnummer
1145-1225-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRS-24V100W1AR
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 4A
Kategori
Effekt (watt)
100W
Produsent
Delta Electronics
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
0,89
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Inngangstype
AC
Funksjoner
Justerbar utgang, IP20, Lastfordeling, PFC, Universalinngang
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,94" L x 1,77" B x 2,95" H (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
4A