DRM-24V480W3PN
DigiKeys produktnummer
1145-DRM-24V480W3PN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRM-24V480W3PN
Beskrivelse
DIN-RAIL CLIQ-M 480W/24V 3 PH
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 20A
Kategori
Effekt (watt)
480W
Produsent
Delta Electronics
Spenning - isolasjon
4.9 kV
Serie
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell), laboratorium
Emballasje
Boks
Effektivitet
95,2%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Inngangstype
AC
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 2,56" B x 4,88" H (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
AC-spenning - inngang
320 – 575 VAC (3 fase), 380 – 575 VAC (2 fase)
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cULus, cURus, EAC, SIQ, UKCA
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
60950-1; 61010-1; 62368-1; UL 508
Strøm - utgang (maks)
20A