DRC-24V015W1RZ
DigiKeys produktnummer
1145-DRC-24V015W1RZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRC-24V015W1RZ
Beskrivelse
DINRAIL PS 24V/0.63A, OVC III
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 630mA
Kategori
Strøm - utgang (maks)
630mA
Produsent
Delta Electronics
Effekt (watt)
15W
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), laboratorium
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
0,875
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, IP20, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,17" L x 0,70" B x 3,45" H (55,1mm x 17,8mm x 87,6mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
DC-spenning - inngang (maks)
375V
Standardnummer
60335-1; 61010-1; 62368-1
Spenning - utgang 1
24V