B70SR12424CC
DigiKeys produktnummer
941-1805-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B70SR12424CC
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet DC DC-omformere 1 Utgang 12,4V 24A 106V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
24A
Produsent
Delta Electronics
Effekt (watt)
298W
Serie
Spenning - isolasjon
2.25 kV
Emballasje
Pose
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Utdatert
Effektivitet
90%
Type
Kapslet
Driftstemperatur
-40°C – 75°C
Spenning - inngang (min)
36V
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang (maks)
106V
Størrelse/dimensjon
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
12,4V