Bilde for B40SR12424C er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
B40SR12424C
DigiKeys produktnummer
941-B40SR12424C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B40SR12424C
Beskrivelse
PWR Sup,Batt,Condit
Produsentens standard leveringstid
60 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet DC DC-omformere 1 Utgang 12,4V 24A 60V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
24A
Produsent
Delta Electronics
Effekt (watt)
200W
Serie
Spenning - isolasjon
2.25 kV
Emballasje
Bulk
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
0,883
Type
Kapslet
Driftstemperatur
-40°C – 75°C (med effektminskning)
Spenning - inngang (min)
18V
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang (maks)
60V
Størrelse/dimensjon
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 76,0mm x 44,0mm)
Antall utganger
1
Standardnummer
Spenning - utgang 1
12,4V