ADT-060A12AA B-A
DigiKeys produktnummer
1145-ADT-060A12AAB-A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ADT-060A12AA B-A
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 60 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Polarisering
Positiv i midten
Produsent
Delta Electronics
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 10,0mm
Region-bruk
Internasjonal
Ledningslengde
47,2" (1,20m)
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Inngangskontakt
IEC 320-C6
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
4,25" L x 1,81" B x 1,16" H (108,0mm x 46,0mm x 29,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
BSMI, CB-skjema, CE, EN, KC, SIQ, UL
Utgangsspenning
12V
Standardnummer
50581; 55015; 55024; 61000-3-2; 61000-3-3; 61347-1; 61347-2-13; 62384
Strøm - utgang (maks)
5A
Vekt
0,397 lb (180,08 g)
Effekt (watt)
60 W
Baseproduktnummer
Strømforbruk uten belastning
150mW (maks)