GPB527C202BB
GPB527C202BB
GPB527C202BB
DigiKeys produktnummer
CW153-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GPB527C202BB
Beskrivelse
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 125V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPST-NO Standard Panelmontering, Snappfeste
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V
Produsent
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V
Serie
Aktuatortype
Rund, Knapp
Emballasje
Bulk
Aktuatormerking
Ingen merking
Delestatus
Aktiv
Farge - aktuator/hette
Svart
Monteringstype
Panelmontering, Snappfeste
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Type
Standard
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP65 - støvtett, vannbestandig
Krets
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 20,20mm dia
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Nominell strøm (AMP)
10A (AC/DC)