278A11-10
DigiKeys produktnummer
278A11-10-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
278A11-10
Beskrivelse
JUMPER BARRIER BLK 10POS SPADE
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Posisjoner Barriereblokk Jumperkabel Rundt barriere, Åpen kabelsko
Kategori
Antall posisjoner
10
Produsent
Curtis Industries
Avstand
0,375" (9,53mm)