CSS-50508N
DigiKeys produktnummer
102-3847-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSS-50508N
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Generell bruk Høyttalere 250 mW 304 Hz ~ 3.2 kHz Topp Rund, Kvadratisk ramme
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSS-50508N Modeller
Kategori
Effektivitet - type
Lydtrykknivå (SPL)
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Effekt - nominell
250 mW
Serie
Effekt - maks
500 mW
Emballasje
Brett
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Form
Rund, Kvadratisk ramme
Teknologi
Magnetisk
Materiale - kjegle
Papir
Type
Generell bruk
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvensområde
304 Hz ~ 3.2 kHz
Terminaler
Loddeøye(r)
Frekvens - selvresonant
380Hz
Størrelse/dimensjon
1,988" L x 1,988" B (50,50mm x 50,50mm)
Impedans
8 Ohms
Høyde - sittende (maks)
0,677" (17,20mm)
Effektivitet - dBA
85
Baseproduktnummer
Effektivitet - testing
250mW/500mm