CP2088-219
DigiKeys produktnummer
2223-CP2088-219-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CP2088-219
Beskrivelse
PELTIER, 8.8 X 8.8 X 2.19 MM, 2
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TEC (termoelektrisk kjøler) 4.3W ved 27°C 2 A 150°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CP2088-219 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Høyde
2,19mm
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Antall trinn
1
Serie
Strøm - maks
2 A
Emballasje
Boks
Spenning - maks
3.8 V
Delestatus
Aktiv
Motstand
1.43 Ohms
Type
TEC (termoelektrisk kjøler)
Driftstemperatur
150°C
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 8,80mm L x 8,80mm B
Funksjoner
Lead Wires, Non-Sealed
Qmax ved Th
4.3W ved 27°C
Baseproduktnummer
Delta Tmax ved Th
70°C ved 27°C