TF162P32K7680R
DigiKeys produktnummer
110-TF162P32K7680RTR-ND - Tape og spole (TR)
110-TF162P32K7680RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
110-TF162P32K7680RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TF162P32K7680R
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ingen ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Produsent
Driftsmodus
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Type
kHz krystall (tuninggaffel)
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,039" B (1,60mm x 1,00mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapasitans
12,5pF