CB3-3I-40M000000
DigiKeys produktnummer
110-CB3-3I-40M000000TR-ND - Tape og spole (TR)
110-CB3-3I-40M000000CT-ND - Båndavsnitt (CT)
110-CB3-3I-40M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CB3-3I-40M000000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL
Detaljert beskrivelse
40 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CB3-3I-40M000000 Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
5V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - forsyning (maks)
50mA
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,071" (1,80mm)