CB3-3C-50M000000
DigiKeys produktnummer
110-CB3-3C-50M000000TR-ND - Tape og spole (TR)
110-CB3-3C-50M000000CT-ND - Båndavsnitt (CT)
110-CB3-3C-50M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CB3-3C-50M000000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CB3-3C-50M000000 Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
5V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
50mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,071" (1,80mm)