625L3I010M00000
DigiKeys produktnummer
110-625L3I010M00000TR-ND - Tape og spole (TR)
110-625L3I010M00000CT-ND - Båndavsnitt (CT)
110-625L3I010M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
625L3I010M00000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
15mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,039" (1,00mm)