445C35K16M00000
DigiKeys produktnummer
110-445C35K16M00000TR-ND - Tape og spole (TR)
110-445C35K16M00000CT-ND - Båndavsnitt (CT)
110-445C35K16M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
445C35K16M00000
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 40 Ohms 2-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
8pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,053" (1,35mm)