026TB32R102B1B1
026TB32R102B1B1
026TB32R102B1B1
DigiKeys produktnummer
CT3021-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
026TB32R102B1B1
Beskrivelse
POT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1k Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Roterende, SPST 1.0 Svingning Trådviklet 5W Loddekabelsko
Kategori
Antall rekker
1
Produsent
CTS Electrocomponents
Justeringstype
Brukerdefinert
Serie
Rotering
300°
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Trådviklet
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Loddekabelsko
Motstand (Ohm)
1k
Aktuatortype
Rund
Toleranse
±20%
Aktuatorlengde
1,000" (25,40mm)
Effekt (watt)
5W
Aktuatordiameter
0,250" (6,35mm)
Innebygd bryter
Roterende, SPST
Gjennomføringsgjenge
3/8-32
Antall viklinger
1.0
Monteringstype
Panelmontering
Kjegleform
Lineær
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,937" dia (23,80mm)