SUCW1R51215BP
DigiKeys produktnummer
SUCW1R51215BP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SUCW1R51215BP
Beskrivelse
DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 15V -15V 50mA, 50mA 9V - 18V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
50mA, 50mA
Produsent
Effekt (watt)
1.5 W
Serie
Spenning - isolasjon
500 V
Emballasje
Boks
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,73
Antall utganger
2
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
6-SMD-modul
Spenning - inngang (maks)
18V
Størrelse/dimensjon
0,88" L x 0,50" B x 0,28" H (22,4mm x 12,7mm x 7,0mm)