SUCW1R51215BP | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | SUCW1R51215BP-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SUCW1R51215BP |
Beskrivelse | DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W |
Produsentens standard leveringstid | 6 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 15V -15V 50mA, 50mA 9V - 18V Inngang |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - utgang (maks) 50mA, 50mA |
Produsent | Effekt (watt) 1.5 W |
Serie | Spenning - isolasjon 500 V |
Emballasje Boks | Bruksområder ITE (kommersiell) |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 85°C (med effektminskning) |
Type Isolert modul | Effektivitet 0,73 |
Antall utganger 2 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (min) 9V | Kapsling 6-SMD-modul |
Spenning - inngang (maks) 18V | Størrelse/dimensjon 0,88" L x 0,50" B x 0,28" H (22,4mm x 12,7mm x 7,0mm) |