SUCS3123R3B | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 1776-3533-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SUCS3123R3B |
Beskrivelse | DC DC CONVERTER 3.3V 2W |
Produsentens standard leveringstid | 6 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 600mA 9V - 18V Inngang |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - utgang (maks) 600mA |
Produsent | Effekt (watt) 2 W |
Serie | Spenning - isolasjon 500 V |
Emballasje Boks | Bruksområder ITE (kommersiell) |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 85°C (med effektminskning) |
Type Isolert modul | Effektivitet 0,74 |
Antall utganger 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (min) 9V | Kapsling 6-SMD-modul |
Spenning - inngang (maks) 18V | Størrelse/dimensjon 0,98" L x 0,61" B x 0,28" H (25,0mm x 15,5mm x 7,0mm) |