SUCS3123R3B
DigiKeys produktnummer
1776-3533-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SUCS3123R3B
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 600mA 9V - 18V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
600mA
Produsent
Effekt (watt)
2 W
Serie
Spenning - isolasjon
500 V
Emballasje
Boks
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,74
Antall utganger
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
6-SMD-modul
Spenning - inngang (maks)
18V
Størrelse/dimensjon
0,98" L x 0,61" B x 0,28" H (25,0mm x 15,5mm x 7,0mm)