NAH-10-331-D
DigiKeys produktnummer
NAH-10-331-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NAH-10-331-D
Beskrivelse
LINE FILTER 250VAC/VDC 10A DIN
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Enkelfase EMC/EMI Linjefilter 10 A 250VAC Enkelttrinn rekkeklemme
Kategori
Spenning - nominell AC (fase til jord/nøytral)
250 V
Produsent
Cosel USA, Inc.
Strøm
10 A
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Boks
Godkjenningsbyrå
cURus, VDE
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Filtertype
Enkelfase
Monteringstype
DIN-skinne
Konfigurasjon
Enkelttrinn
Termineringsstil
rekkeklemme
Spenning - nominell DC
250V
Baseproduktnummer
Spenning - nominell AC
250V