Bilde for KHEA240F-24-C er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
KHEA240F-24-C
DigiKeys produktnummer
1776-KHEA240F-24-C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KHEA240F-24-C
Beskrivelse
KHEA240F-24-C
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 10A
Kategori
Strøm - utgang (maks)
10A
Produsent
Cosel USA, Inc.
Effekt (watt)
240W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
94%
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Fjernstyrt av/på, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
L 4,38" x B 1,97" x H 4,88" (111,3 x 50 x 124mm)
DC-spenning - inngang (min)
88V
Godkjenningsbyrå
CE, cUL, cURus, DEMKO, UKCA, UL
DC-spenning - inngang (maks)
370V
Standardnummer
62368-1; UL 508
Spenning - utgang 1
24V