GHA500F-24-R3
DigiKeys produktnummer
1776-1234-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GHA500F-24-R3
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 90 – 264VAC Inngang
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
91%
Driftstemperatur
-20°C – 80°C (med effektreduksjon)
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,38" H (127,0mm x 76,2mm x 35,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
6.3 A