GHA500F-12-R3
DigiKeys produktnummer
1776-1231-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GHA500F-12-R3
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 90 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
0,89
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 80°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, PFC, Fjernstyrt av/på, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,38" H (127,0mm x 76,2mm x 35,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, DEMKO
Spenning - utgang 1
12V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
12.5 A