MLS113M040EB1A
DigiKeys produktnummer
MLS113M040EB1A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MLS113M040EB1A
Beskrivelse
CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPAC
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
11000 µF 40 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Flatpakke, Med flatstift 36mOhm ved 120Hz 10000 Hrs ved 85°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Polarisering
Polar
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved lav frekvens
16.9 A @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
19.5 A @ 20 kHz
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
1,000" (25,40mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Nominell spenning
40 V
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
36mOhm ved 120Hz
Monteringstype
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 85°C