MLP662M050EA0A
DigiKeys produktnummer
338-3577-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MLP662M050EA0A
Beskrivelse
CAP ALUM 6600UF 20% 50V FLATPACK
Detaljert beskrivelse
6600 µF 50 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Flatpakke, Med flatstift 62mOhm 2000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tilkoblingsmellomrom
1,000" (25,40mm)
Størrelse/dimensjon
2,000" L x 1,750" B (50,80mm x 44,45mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
62mOhm