MLP331M400EB0A
DigiKeys produktnummer
338-1206-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MLP331M400EB0A
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
Detaljert beskrivelse
330 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Flatpakke, Med flatstift 530mOhm 2000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Tilkoblingsmellomrom
1,000" (25,40mm)
Størrelse/dimensjon
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
400 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
530mOhm