MLP331M250EK0A
DigiKeys produktnummer
338-1205-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MLP331M250EK0A
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF 250 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Flatpakke, Med flatstift 426mOhm 2000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Tilkoblingsmellomrom
1,000" (25,40mm)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
1,500" L x 1,750" B (38,10mm x 44,45mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
250 V
Kapsling
Flatpakke, Med flatstift
ESR (Equivalent Series Resistance)
426mOhm