MLP151M350EK0A
DigiKeys produktnummer
338-1198-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MLP151M350EK0A
Beskrivelse
CAP ALUM 150UF 20% 350V FLATPACK
Detaljert beskrivelse
150 µF 350 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Flatpakke, Med flatstift 1Ohm 2000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Tilkoblingsmellomrom
1,000" (25,40mm)
Størrelse/dimensjon
1,500" L x 1,750" B (38,10mm x 44,45mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
350 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
1Ohm