MLP102M200EB1A
DigiKeys produktnummer
338-4389-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MLP102M200EB1A
Beskrivelse
CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPAC
Detaljert beskrivelse
1000 µF 200 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Flatpakke, Med flatstift 158mOhm ved 120Hz 2000 Hrs ved 85°C
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Produsent
Polarisering
Polar
Bulk
Rippelstrøm ved lav frekvens
3.8 A @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
5 A @ 20 kHz
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
1,000" (25,40mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Nominell spenning
200 V
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
158mOhm ved 120Hz
Monteringstype
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C