MLP102M200EB0A
DigiKeys produktnummer
338-1189-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MLP102M200EB0A
Beskrivelse
CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPAC
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 µF 200 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Flatpakke, Med flatstift 158mOhm 2000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Tilkoblingsmellomrom
1,000" (25,40mm)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
200 V
Kapsling
Flatpakke, Med flatstift
ESR (Equivalent Series Resistance)
158mOhm