DGH357Q2R7
DigiKeys produktnummer
338-DGH357Q2R7-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DGH357Q2R7
Beskrivelse
CAP 350F -10%, +30% 2.7V TH
Detaljert beskrivelse
350 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Kapsling - snappfeste - 4 ledninger 3mOhm ved 1kHz 1500 Hrs ved 85°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DGH357Q2R7 Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 85°C
Kapsling
Radial, Kapsling - snappfeste - 4 ledninger
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Kapasitans
350 F
Størrelse/dimensjon
1,378" dia (35,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
2,441" (62,00mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
3mOhm ved 1kHz