DGH256Q2R7
DigiKeys produktnummer
338-DGH256Q2R7-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DGH256Q2R7
Beskrivelse
CAPACITOR 25F -10%, +30% 2.7V TH
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 25mOhm ved 1kHz 1500 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 85°C
Produsent
Cornell Dubilier Knowles
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
25 F
Størrelse/dimensjon
0,630" dia (16,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,063" (27,00mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm ved 1kHz