224MKP275KD
DigiKeys produktnummer
224MKP275KD-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
224MKP275KD
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 310V Polypropylen (PP), Metallisert Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Produsent
Monteringstype
Gjennomgående hull
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,512" L x 0,315" B (13,00mm x 8,00mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
0,563" (14,30mm)
Kapasitans
Terminaler
PC-pinner
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
310V