CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
DigiKeys produktnummer
6089-CG-PD60PPS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CG-PD60PPS
Beskrivelse
BATT CHARGER DESKTOP 5V-20V 3A
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skrivebord Batteriladere 5V – 20V 3A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CG-PD60PPS Modeller
Kategori
Spenning - inngang
12 – 24V
Produsent
Coolgear
Effekt - maks
60W
Serie
Størrelse/dimensjon
3,48" L x 1,99" B x 1,03" H (88,39mm x 50,55mm x 26,16mm)
Emballasje
Detaljsalgpakke
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
USB A-stikkontakt USB C-stikkontakt
Type
Skrivebord
Funksjoner
LED Indicator
Batterikjemi
Mobile enheter
Driftstemperatur
0°C – 55°C
Antall celler
2
Godkjenningsbyrå
CE, FCC, IEC, POP, TSCA
Spenning - nominell
5V – 20V
Vekt
127,5g
Ladestrøm - maks
3A